Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
КОВЧЕГ ПРЕЗИДЕНТА (Prezidentova archa)

Cena výtisku: 400,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 348
Vazba: lepená
Jazyk: ruský
ISBN: 978-56-051313-0-4
Vydavatel: Ing. Jan Buzek - Zakázané Vzdělání
Rok vydání: 2024

КОВЧЕГ ПРЕЗИДЕНТА (Prezidentova archa)

Alexandr Tamanskij

Prezidentova Archa se do češtiny teprve překládá, ale protože je to dílo zásadní, vytiskli jsme knihu v ruštině současně s autorem, aby byla k dispozici ruštinářům i mimo Rusko bez prodlení.
V čem je zásadní? Kniha uvádí příklad, jak je možné se za pomoci realistického chápání dějin dopracovat k životaschopným, symbiotickým řešením aktuálních světových problémů.
Zvolený žánr – historicko-politický román – činí netradiční pohled na dějiny stravitelnějším. Děj románu ozvláštní vyšetřování vraždy amerického politika, další hrdiny románu si pak čtenář dokáže ztotožnit s politickými matadory i osobnostmi, které zazářily až po jeho sepsání.
Žijeme v problematické době a cestu z ní hledáme mnozí. Někteří z nás účastí na demonstracích, další svou přízní k té či oné politické straně. Proto jsme si skálopevně jistí, že Prezidentovu archu jako Tamanského ambici přispět k řešení celosvětových problémů ocení každý aktivní člověk. A přitom si ještě rozšíří rozhled a nabyde nových analytických dovedností.


  Pokračovat ve výběru knih