Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
Život s narcisem - více než příručka pro srážku s psychopatem

Cena výtisku: 379,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 128
Vazba: pevná
Jazyk: český
ISBN: 978-80-270908-9-1
Vydavatel: Vlastní náklad autorky
Rok vydání: 2021

Život s narcisem - více než příručka pro srážku s psychopatem

Lucie Jandová & Jan Dvořák

Umíte poznat narcistického psychopata? Tahle knížka vám ho odhalí. A pomůže ve zdánlivě neřešitelných situacích.
Když vás narcis dostane, kam potřebuje, jeho logika se stane neprůstřelnou. Jeho oběť se ocitá v čím dál větším zmatku. Opravdu je tak neschopná, natvrdlá, nemožná, ošklivá, vyšinutá a opovrženíhodná, jak jí tvrdí její kdysi okouzlující protějšek? Zmítá se v pocitech viny, nejistotě a beznaději, což je účel. Když konečně sebere síly a chce odejít, často se opět vynoří ten charismatický chlapík či žena z počátku vztahu. Démon zmizí a nastane pár slunečných dnů. Jenže to je omyl. Démon nezmizel. Pouze se převlékl. Není to k zbláznění?
Zájem o problematiku narcismu a psychopatie svedl ke společné práci spisovatelku a novinářku Lucii Jandovou s koučem a textařem skupiny Oceán Janem Dvořákem. Jeho videa na You Tube kanálu s názvem Poznejte svého psychopata vzbudily značný ohlas.
Výsledkem spolupráce obou autorů je kniha o problematice narcismu, psychopatie a toxických vztahů. Nemilosrdně odhaluje příčiny patologického jednání, jeho projevy a následky. Nevyhýbá se ani tématům obětí toxických vztahů a narcistických osobností. Jak to, že nerozpoznají manipulace a další triky narcisů, které tu autoři podrobně popisují?
Oběti často zmiňují, že při prvním setkání s narcisem jim něco našeptávalo, že to pro ně není vhodná osoba. Odpověď je jednoduchá – nebyla.
Řešení však existuje. Najdete ho v této knize.


  Pokračovat ve výběru knih