Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
Státní symboly a státní suverenita

Cena výtisku: 450,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 382
Vazba: pevná
Jazyk: český
ISBN: 978-80-907351-9-4
Vydavatel: Ing. Jan Buzek - Zakázané Vzdělání
Rok vydání: 2023

Státní symboly a státní suverenita

Vnitřní prediktor SSSR

Druhé rozšířené vydání

Mysleli jste si, že celosvětový systém národních vlajek vznikl jen tak, sám od sebe? Že jen pouhou souhrou okolností všechny státy používají vlajky stejného formátu, stejným způsobem a ke stejným účelům? Že rozložení barev na vlajkách jen odráží nějakou národní tradici? Tak to by bylo opravdu jen zdání. I světový systém státních vlajek má svůj řád a je řízen z nadnárodní úrovně. Dokonce i mnozí z těch, kteří se podíleli na vývoji a schvalovacím procesu národní vlajky, by se upřímně podivili, kdyby zjistili, že nápady použité při tvorbě vlajky, která jim nyní třepotá nad hlavou, jim mohly být vnuknuty metodou řízení vůdce.
V této knize naleznete odpovědi na otázky, jak byla formována světová hierarchie států, co vlastně znamená a jak se odráží na národních vlajkách a v další státní symbolice. A naopak, jak symboly předurčují směřování státu a dbají na jeho dodržování po dobu desetiletí, ba i staletí...

Jedná se o druhé, rozšířené vydání, ve kterém přibyla nová Příloha č. 6 - O vojenských praporech Ruska. Aby to nebylo líto těm, kteří si koupili první vydání, mají možnost si novou přílohu stáhnout zde.

A ještě jedna nepříjemnost. Ve druhém vydání došlo k tiskové chybě - výpadku na straně 150. Text stránky 150 si můžete stáhnout zde. Od 13. prosince 2023 knížky expedujeme s opravnou samolepkou. Kdo by chtěl samolepku dostat zvlášť, obraťte se na nás emailem nebo své přání vyjádřete v poznámce nějaké své příští objednávky. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


  Pokračovat ve výběru knih