Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
PŮVOD SLOVANŮ. Genealogie DNA

Cena výtisku: 494,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 480
Vazba: pevná
Jazyk: český
ISBN: 978-80-822310-9-3
Vydavatel: TORDEN, s.r.o.
Rok vydání: 2022

PŮVOD SLOVANŮ. Genealogie DNA  (CZ verze)

Anatolij KĽOSOV

Druhé rozšířené vydání knihy PŮVOD SLOVANŮ profesora harvardské univerzity – Anatolije Kľosova je skutečným vědeckým bestsellerem.
Už tři století vědci neuměli odpovídat na otázky: kdo jsou Slované, jaký je jejich původ a odkud pocházejí? Autor, vysoce profesionální specialista a talentovaný výzkumník, našel odpovědi na průsečíku dvou věd – dějin a genetiky. Tato kniha ničí rusofobní tabu ve vědecké komunitě, zkoumá historii dávných Slovanů, Indoevropanů a jejich původ z Árijců.
Klosovova teorie je exaktní věda na úrovni organické chemie, nejsou to dojmy ani předpoklady, ale skutečné mutace v chromozomech.
Kniha na podobné téma Původ Slovanů. Genealogie DNA proti normandské teorii vyšla v roce 2013 a od té doby byla znovu vydána již několikrát, ba dokonce i různými vydavateli. Jeden z nich vydal knihu v Bělehradě v srbském jazyce. Nedávno, v roce 2018, vydal autor knihu s názvem Genealogy DNA v USA v anglickém jazyce.
Mnohé úryvky z těchto knih byly publikovány ve Slovinsku v pracích člena Akademie genealogie DNA slovinského profesora Antona Perdicha. Genealogie DNA se vyvíjí ale velmi rychle a rychle postupuje i výzkum vykopávek a jejich DNA, ovšem nejen dávných Slovanů. Ruskou akademii věd, soudě podle její reakce, přesněji podle její žádné reakce, to vůbec nezajímá. Proto v těch knihách chybí jakékoli údaje ohledně DNA dávných Slovanů, neboť takové údaje prostě nejsou (s výjimkou několika dešifrovaných řetězců DNA – Prusa a Estonce v Pobaltí a středověkého vzorku z Radoneže.


  Pokračovat ve výběru knih