Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
Karma lásky

Cena výtisku: 390,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 512
Vazba: lepená
Jazyk: český
ISBN: 978-80-906948-1-1
Vydavatel: Mozaika H&S s.r.o.
Rok vydání: 2023

Karma lásky

Geše Michael Roach

Dokonalého partnera nehledejte, zasejte jej. A pokud partnera už máte, zdokonalte jej za pomoci karmy.
Tak taková kniha o partnerských vztazích tu ještě nebyla. Její autor, americký mnich, který strávil 25 let v tibetských klášterech, Vám odhalí prastará tajemství, jak si najít toho pravého partnera, udržet si jej a dosáhnout trvalého společného štěstí.
Kniha představuje odpovědi na 100 otázek, které mu v průběhu desetiletí jeho přednášek o karmě lásky pokládali posluchači z celého světa.
Jakou karmu musím mít, aby mě můj manžel objal? A s jakou ve své ženě zase probudím zájem o sex? Může moje karma posílit věrnost mé přítelkyně? Může fyzická intimita být i duchovní? Jak může náš vztah pomoci celému světu?
Odpovědi na 100 otázek čerpají z učení Brusiče diamantů, pravděpodobně nejstarší tištěné knihy na světě. Michael Roach, první Američan, který získal prestižní tibetský titul geše neboli mistra buddhismu, aplikuje převratné myšlenky ze svého mezinárodního bestselleru o osobním úspěchu, známého jako Brusič Diamantů, na všechny aspekty našich vztahů: důvěru, komunikaci, závislosti, zábavu, příbuzné, sex, mír, sebeúctu a řadu dalších.


  Pokračovat ve výběru knih