Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
HITLEROVI KMOTŘI

Cena výtisku: 442,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 334
Vazba: pevná
Jazyk: český
ISBN: 978-80-899032-3-8
Vydavatel: TORDEN, s.r.o.
Rok vydání: 2020

HITLEROVI KMOTŘI  (CZ verze)

Guido Giacomo Preparata

** Český preklad **
Německý nacismus představuje ve světových dějinách specifický fenomén. G. G. Preparata strhnul závoj mlžení z této velmi tragické etapy evropských a světových dějin. Důkladnou ekonomickou analýzou pojmenovává překvapivou historii anglo-amerických zájmů. Odhaluje, kdo stál za mocnými silami, které z Hitlera udělaly loutku. Podněcovaly ho, podporovaly a financovaly.
Plán byl dovést Německo ke konfliktu se stalinským Ruskem a zabránit tak vytvoření jejich euroasijského spojenectví. Tím by mohl vzniknout případný protivník při rozdělování světového bohatství. Jako již mnohokrát v dějinách se věci nevyvíjely zcela podle plánů. Ale džin už byl vypuštěn a Hitler zahájil svůj devastující pochod Evropou. Jeho nástup byl přitom naplánován a financován britskými elitami okamžitě po první světové válce.
Kniha prostřednictvím známých, ale především méně známých skutečností vytváří realistický obraz dějin, na jaký nejsme zvyklí. Dozvíte se, kdo tehdy vládl světové politice. Mohlo by se zdát, že tato část historie už je za námi, ale není to zcela pravda. Můžeme se pouze poučit, protože ti, kdo vládli světové politice tehdy, jí vládnou stále.
První vydání v češtině.


  Pokračovat ve výběru knih