Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
Chronologicko-ezoterická analýza rozvoje současné civilizace - Díl 1 - Úvod do tématu

Cena výtisku: 440,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 272
Vazba: pevná
Jazyk: český
ISBN: 978-80-908796-0-7
Vydavatel: Slovanská kultura s.r.o.
Rok vydání: 2023

Chronologicko-ezoterická analýza rozvoje současné civilizace - Díl 1 - Úvod do tématu  (CZ verze)

Georgij Aleksejevič Sidorov

V cyklu Chronologicko-ezoterická analýza rozvoje současné civilizace chce autor především naučit čtenáře samostatnému myšlení a pochopení toho, že chronologické procesy na planetě Zemi jsou řízeny. A jsou řízeny nejen prostřednictvím náboženství, ideologií a ekonomických pák. Existuje ještě něco mnohem vážnějšího z oblasti psychologie a tajných nauk. Přičemž zvláště to poslední, neviditelné a skryté, je tím základním a nejúčinnějším. Nebylo-li by této síly, svět by se mohl rozvíjet úplně jiným směrem.
Autor seznamuje čtenáře s dědictvím dávných, starých, dávno zmizelých civilizací (zejména Velká Oriana – Hyperborea a její jižní kolonie odvržených Atlantida). Krom jiného autor prokázal vliv starých civilizací na tu současnou.
První díl přináší objasnění některých, doposud pro většinu obyvatelstva skrytých, procesů řízení na planetě Země. Široký pohled a zároveň vysoká srozumitelnost podaných informací, prolínané dobrodružnými cestami po širokých rozlohách Sibiře vytváří čtenářsky velmi stravitelný koktejl, který s ruským rozmachem a značnou výřečností poukazuje na různé nelogičnosti a trhliny v oficiální historii naší planety. Širokost pohledu spočívá v interdisciplinárním přístupu, kde s pomocí výsledků různých odvětví moderní vědy můžeme lépe pochopit, jak se odvíjely minulé události a jaké různé faktory měly na ně vliv. A jako obvykle platí: "Kdo zná svoji minulost, může s odhodláním a úspěchem řídit svoji přítomnost i budoucnost." Nuže, nastartujme lodní motory a dobře namažme své lyže, širé rozlohy sibiřských řek, neprůchodné lesy tajgy a větrem ošlehané náhorní roviny čekají, aby nám mohly odevzdat tajemství prastaré civilizace!


  Pokračovat ve výběru knih