Seznam knih   /   Detail knihy
Ceny v Kč (CZK)      Nakupovat v € (EUR)
Brusič diamantů

Cena výtisku: 299,- Kč
Dostupnost: SKLADEM
Počet stran: 233
Vazba: lepená
Jazyk: český
ISBN: 978-80-906948-8-0
Vydavatel: Mozaika H&S s.r.o.
Rok vydání: 2019

Brusič diamantů

Geše Michael Roach

Michael Roach - první představitel západní kultury, který dokázal získat titul Geše - Mistra buddhismu - po 25letém studijním pobytu v tibetském chrámu a který úspěšně aplikoval buddhistické praktiky při budování svého úspěšného obchodu s obratem 250 milionů dolarů ročně. Zakladatel Ústavu Brusiče Diamantů, zakladatel projektu na ochranu asijského kulturního dědictví.
Existují lidé, jejichž příběhy mění naše představy o lidských možnostech. Učitel buddhistické filozofie Michael Roach založil bez zkušeností, peněz a styků, spoléhaje se pouze na své buddhistické znalosti o uspořádání světa, jednu z nejúspěšnějších společností v New Yorku.
V této knize autor podrobně popisuje, jak se mu podařilo dosáhnout úspěchu v prostředí tvrdé konkurence, a jak může kdokoli na základě principů popsaných ve staré sútře Brusiče Diamantů jeho úspěch zopakovat. Vždyť jak stará tibetská moudrost, tak i moderní pravidla podnikání a veškerá snaha mají jeden společný cíl - obohatit náš život, pomoci dosáhnout prosperity jak vnější, tak i vnitřní.
Tato kniha vás donutí změnit pohled na podnikání i na život. Po jejím přečtení pochopíte, jak můžete pomáhat druhým lidem, a přitom vždy dosáhnout svých cílů nezávisle na vnějších okolnostech.


  Pokračovat ve výběru knih